Den otevřených dveří (30. 3. 2021)

Dokončujete bakalářské studium a přemýšlíte, kam povedou vaše kroky dál? Ať už jste student VŠE a chcete zde ve studiu pokračovat, nebo studujete na jiné škole a uvažujete o změně, zveme vás na den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium. Konat se bude 30. března 2021 formou živého vysílání z univerzitního studia na Žižkově. Sledovat ho bude možné na speciálním webu dod.vse.cz, kde jsou už nyní dostupné užitečné informace o škole a studiu. Záznam vysílání bude následně umístěn tamtéž.

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný … Je to ale pravda? Zjistěte, jak je to s mýty, které o VŠE a studiu na ní kolují. Zjistěte, co obnáší navazující magisterské studium, a proč byste měli studovat business právě na VŠE.
V průběhu streamu se představí všechny fakulty, a to jak pohledem jednotlivých děkanů, tak i studentů. Prostor bude i na dotazy, které budete moci pokládat přímo studentům prostřednictvím chatu.

14:00 Začátek živého online vysílání
14:05 Úvodní slovo rektorky VŠE