Přijímací řízení na katedře podnikového a evropského práva (navazující magisterské studium)

Milí studenti,

upozorňujeme, že nově je možné absolvovat přijímací řízení na navazující magisterské studium i v průběhu akademického roku, tj. nyní. Jste tedy srdečně zváni, abyste rozšířili řady našich studentů! Přihlášky na pololetní (zimní) přijímací řízení se podávají do konce listopadu; výuka pak začíná již 11. 2. 2019 (letním semestrem, tj. máte-li řádně ukončené své bakalářské studium, nemusíte čekat až do září příštího roku). Studijní plán pak zůstává beze změn. Bližší informace k magisterskému programu Podnikání a právo jsou k dispozici zde, popř. u kteréhokoli z našich vyučujících. Obecné informace k přijímacímu řízení jsou k dispozici na webu VŠE.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte, prosíme, sekretářku katedry, paní Margitu Kinclovou.

Na viděnou ve výuce!