Registrace na studentskou soutěž „International Mediation Tournament“

Registrace na studentskou soutěž „International Mediation Tournament“ jsou nyní otevřené!

Soutěž se koná na Mykolas Romeris univerzitě (Vilnius, Litva), v období mezi 24. – 25. lednem 2018. Přihlásit do soutěže se mohou skupinky 3 studentů se základní znalostí a povědomím o mediaci. Organizátor soutěže (projekt OSPM) hradí účastníkům cestovní náklady, ubytování a občerstvení (stravné). Pro více informací kontaktujte naše kolegy na této e-mailové adrese: mediacija.lab@mruni.eu, popř. se podívejte na tento oficiální dokument. Bližší informace o Projektu Erasmus+ o mediace jsou pak k dispozici zde.

Poznámka: This mediation Tournament is organised in frame of ERASMUS+ Strategic Partnership project „Online Study platform on mediation”, project number: 2016-1-LV01-KA203-022660.