Připomenutí pozvánek na akce v Deloitte

Milé studentky, milí studenti,

dovolte nám připomenout naše nedávné pozvání na dvě zajímavé akce pořádané ve společnosti Deloitte, na které jste spolu s námi srdečně zváni:

Deloitte EXPO

• Termín: středa 24. 4. 2024 od 17:00;
  • Místo konání: Deloitte, Italská 2581/67, Praha 2;
  • Interní akce formou veletrhu s jednotlivými stánky zúčastněných týmů. Studenti se mohou pobavit s kolegy o projektech daného týmu, agendě i potřebných znalostech pro přidání se do týmu. Součástí akce je také přednáška na vybrané téma (v minulém semestru to byly tipy a triky jak se připravit na pohovor).

ESTEAM conference

• Termín: středa 20. 3. 2024 – celodenní;
  • Místo konání: Deloitte, Italská 2581/67, Praha 2;
  • Celodenní akce určená pro ženy (18+); programem akce jsou různé přednášky a workshopy o motivaci/ leadershipu/ technologiích/ soft skills apod. Konkrétní témata budou zveřejněna podle potvrzených speakerů (lidé z Deloitte i mimo něj). Akce se koná ve spolupráci s EU (ESTEAM Fests and Communities for girls and women – European Commission (europa.eu)).

Pokud vás kterákoli z akcí zaujala, napište nám na lucie.andreisova@vse.cz.

Mějte pěkné dny!

Kolektiv KPEP FMV VŠE v Praze