Kolokvium na téma „Znalecké posudky v insolvenčním řízení“

Dne 19. dubna 2024 hostila katedra podnikového a evropského práva hybridní kolokvium organizované Centrem insolvenčního práva na téma „Znalecké posudky v insolvenčním řízení“. Jako řečníci kolokvia vystoupili mimo jiné náměstek Ministra spravedlnosti, Mgr. Karel Dvořák, předseda vrchního soudu, JUDr. Luboš Dörfl, Ph.D. a státní zástupce , JUDr. Petr Dobeš, Ph.D. Presenčně sledovalo kolokvium asi 20 zástupců z řad odborné veřejnosti a přes 70 účastníků bylo připojeno prostřednictvím platformy MS Teams. Ze závěrečné diskuse vzešla potřeba pokračovat v rozpravě nad významem znaleckých posudků v insolvenčním řízení na podzim tohoto roku, pravděpodobně na půdě Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Hlavním organizátorem akce byl doktorand a legislativec JUDr. Ondřej Zezulka, Ph.D. v součinnosti s místopředsedou vrchního soudu, Dr. Františkem Kučerou.