Úvod | Introduction

For English version of this page please click here.

Úvod

Další ročník tradiční mezinárodní vědecké konference na téma „Právo v podnikání vybraných členských států EU“ se blíží!

Letos vás přivítáme v pátek 6. 11. 2020 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze na adrese nám. Winstona Churchilla 1938/4, Praha 3 – Žižkov. Zároveň se bude část programu konference odehrávat též v prostorách Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislavě na adrese Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5. Obě místa budou vzájemně propojena online video přenosem.

Stránky konference jsou průběžně aktualizovány a doplňovány (např. program konference a fotogalerie), nicméně už nyní si můžete vybrat z následující nabídky:

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na konference-pravo@vse.cz.

Bližší informace nejen k této události jsou k dispozici i na našich facebookových stránkách. Leták k této konferenci je k dispozici zde.

Upozornění: Kvůli pandemii Covid-19 se celá konference bude konat online v původním termínu (prostřednictvím týmů MS). Odkaz bude zaslán všem registrovaným účastníkům e-mailem a bude také zveřejněn na tomto webu. Stáhněte si, prosíme, aplikaci MS Teams předem.

Kontakt: konference-pravo@vse.cz